Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Category
ku: پۆل

en: Good
ku: باشە

en: Location
ku: شوێن

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: Month
ku: مانگ

en: Owner
ku: خاوەن

en: General
ku: گشتی

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Finished
ku: ته‌واوبوو

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Image style: @style
ku: شێوازی وێنە:‌ @style
