Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Category
lt: Kategorija

en: Views
lt: Vaizdai

en: Good
lt: Gerai

en: Location
lt: Vieta

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Normal
lt: Normalus

en: Sale
lt: Pardavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Phone
lt: Telefonas

en: Owner
lt: Savininkas

en: General
lt: Bendras

en: Day
lt: Diena

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
