Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Category
lv: Kategorija

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Views
lv: Skati

en: Good
lv: Labs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Normal
lv: Normāls

en: Month
lv: Mēnesis

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: General
lv: Galvenie

en: Day
lv: Diena

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Separate
lv: Atdalīts

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style
