Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Category
ne: वर्ग

en: Good
ne: राम्रो

en: Location
ne: स्थान

en: Normal
ne: साधारण

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन
