Views - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Value
ne: मान

en: Category
ne: वर्ग

en: URL
ne: यूआरएल

en: Good
ne: राम्रो

en: Location
ne: स्थान

en: Normal
ne: साधारण

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन
