Views - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Category
ro: Categorie

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Views
ro: Vizualizări

en: Good
ro: Bun

en: Location
ro: Locația

en: Original image
ro: Imaginea originală

en: Month
ro: Lună

en: Phone
ro: Telefon

en: Owner
ro: Proprietar

en: Day
ro: Zi

en: Finished
ro: Finalizat

en: Image style
ro: Stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Image style: @style
ro: Stil imagine: @style
