Views - en to ru translation catalogue (30 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Category
ru: Категория

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Views
ru: Представление

en: Good
ru: Хорошо

en: Location
ru: Место

en: Original image
ru: Оригинальное изображение

en: Normal
ru: Нормальный

en: Sale
ru: Продажа

en: Month
ru: Месяц

en: Phone
ru: Телефон

en: Owner
ru: Владелец

en: General
ru: Общий

en: Day
ru: День

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Object
ru: Объект

en: Developer
ru: Разработчик

en: Finished
ru: Завершено

en: Building
ru: Строение сайта

en: Panel
ru: Панель

en: Flat
ru: Плоский

en: Exchange
ru: Курс обмена

en: Separated
ru: С разделителем

en: Design
ru: Дизайн

en: Street view
ru: Просмотр улиц

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Separate
ru: Разделить

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Image style: @style
ru: Стиль изображения: @style
