Views - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Category
te: వర్గం

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Good
te: మంచి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Month
te: నెల

en: General
te: సాధారణ

en: Day
te: రోజు

en: Finished
te: పూర్తయింది
