Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Category
tr: Kategori

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Views
tr: Görünümler

en: Good
tr: İyi

en: Location
tr: Konum

en: Original image
tr: Özgün görsel

en: Month
tr: Ay

en: Phone
tr: Telefon

en: Owner
tr: Sahibi

en: General
tr: Genel

en: Day
tr: Gün

en: Unit
tr: Birim

en: Finished
tr: Tamamlandı

en: Image style
tr: Resim stili

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Image style: @style
tr: Resim stili: @style

en: Excellent
tr: Mükemmel
