Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Category
ar: التصنيف

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: Views
ar: الرؤى

en: URL
ar: العنوان URL

en: Good
ar: جيد

en: Location
ar: الموضع

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Normal
ar: طبيعي

en: Month
ar: بالشهر

en: Owner
ar: المالك

en: General
ar: عام

en: Day
ar: باليوم

en: Finished
ar: اكتمل

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
