Views - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Value
ast: Valor

en: Category
ast: Categoría

en: Good
ast: Bonu

en: Location
ast: Llugar

en: Owner
ast: Dueñu

en: General
ast: Xeneral

en: Finished
ast: Completáu
