Views - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Category
bg: Категория

en: Views
bg: Изгледи

en: Location
bg: Местоположение

en: Sale
bg: Продажба

en: Month
bg: Месец

en: Phone
bg: Телефон

en: General
bg: Общи

en: Day
bg: Ден

en: Finished
bg: Приключен
