Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Category
eu: Kategoria

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Views
eu: Bistak

en: Good
eu: Ona

en: Location
eu: Kokalekua

en: Original image
eu: Irudi originala

en: Normal
eu: Arrunta

en: Month
eu: Hilabetea

en: Owner
eu: Jabea

en: General
eu: Orokorra

en: Day
eu: Eguna

en: Finished
eu: Amaituta

en: Panel
eu: Panela

en: Bad
eu: Gaizki

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Image style: @style
eu: Irudiaren tankera: @style
