Views - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Category
gl: Categoría

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Views
gl: Vistas

en: Good
gl: Bo

en: Location
gl: Localización

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: Month
gl: Mes

en: Phone
gl: Teléfono

en: Owner
gl: Propietario

en: General
gl: Xeral

en: Day
gl: Día

en: Finished
gl: Finalizado

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style
