Views - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Value
he: ערך

en: Category
he: קטגוריה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Views
he: היבטים

en: URL
he: כתובת URL

en: Good
he: טוב

en: Location
he: מיקום

en: Normal
he: נורמלי

en: Month
he: חודש

en: Phone
he: טלפון

en: Owner
he: בעלים

en: General
he: כללי

en: Day
he: יום

en: Unit
he: יחידה

en: Object
he: אובייקט

en: Finished
he: סיום

en: Panel
he: פאנל

en: Separate
he: מופרד
