Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Category
is: Flokkur

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Views
is: Gagnasýn

en: URL
is: vefslóð

en: Good
is: Gott

en: Location
is: Staðsetning

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: Month
is: Mánuður

en: Phone
is: Sími

en: Owner
is: Eigandi

en: General
is: Almennt

en: Day
is: Dagur

en: Finished
is: Lokið
