Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Value
it: Valore

en: Category
it: Categoria

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: Views
it: Viste

en: Good
it: Buono

en: Location
it: Posizione

en: Original image
it: Immagine originale

en: Normal
it: Normale

en: Sale
it: Vendita

en: Month
it: Mese

en: Phone
it: Telefono

en: Owner
it: Proprietario

en: General
it: Generale

en: Day
it: Giorno

en: Unit
it: Unità

en: Finished
it: Completato

en: Building
it: Edificio

en: Panel
it: Pannello

en: Image style
it: Stile immagine

en: Separate
it: Separato

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Image style: @style
it: Stile immagine: @style
