Views - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Value
ja: 値

en: Category
ja: カテゴリー

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: Views
ja: ビュー

en: Good
ja: 良い

en: Location
ja: 場所

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Normal
ja: ノーマル

en: Month
ja: 月

en: Phone
ja: 電話番号

en: Owner
ja: 所有者

en: General
ja: 全般

en: Day
ja: 日

en: Unit
ja: 単位

en: Object
ja: オブジェクト

en: Finished
ja: 完了

en: Building
ja: 構築

en: Panel
ja: パネル

en: Bad
ja: 弱い

en: Design
ja: デザイン

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Separate
ja: セパレート

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Room
ja: 部屋

en: Image style: @style
ja: 画像のスタイル: @style
