Views - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Good
kn: ಉತ್ತಮ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Day
kn: ದಿನ

en: Unit
kn: ಘಟಕ

en: Object
kn: ಆಬ್ಜೆಕ್ಟ್‍

en: Finished
kn: ಮುಗಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Building
kn: ನಿರ್ಮಾಣ

en: Panel
kn: ಫಲಕ

en: Flat
kn: ಚಪ್ಪಟೆ
