Views - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Original image
ml: യഥാർത്ഥ ചിത്രം

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Finished
ml: പൂര്‍ത്തിയായി
