Views - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Category
nl: Categorie

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Views
nl: Overzichten

en: Good
nl: Goed

en: Location
nl: Locatie

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Normal
nl: Normaal

en: Sale
nl: Verkoop

en: Month
nl: Maand

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Owner
nl: Eigenaar

en: General
nl: Algemeen

en: Day
nl: Dag

en: Unit
nl: Eenheid

en: Finished
nl: Voltooid

en: Building
nl: Gebouw

en: Panel
nl: Paneel

en: Flat
nl: Plat

en: Bad
nl: Fout

en: Separated
nl: Gescheiden

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Separate
nl: Apart

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Room
nl: Kamer

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Agency
nl: Overheidsinstelling
