Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Category
sk: Kategória

en: True
sk: Pravda

en: False
sk: Nie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Good
sk: Dobré

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Normal
sk: Normálny

en: Month
sk: Mesiac

en: Phone
sk: Telefón

en: Owner
sk: Vlastník

en: General
sk: Všeobecné

en: Day
sk: Deň

en: Unit
sk: Jednotka

en: Finished
sk: Ukončené

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style
