Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Category
th: หมวดหมู่

en: False
th: เท็จ

en: Views
th: ดู

en: Good
th: ดี

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Month
th: เดือน

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Owner
th: เจ้าของ

en: General
th: ทั่วไป

en: Day
th: วัน

en: Unit
th: หน่วย

en: Finished
th: เสร็จสิ้น

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
