Views RSS: Yandex Elements (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Good
ug: ياخشى

en: Location
ug: ئورنى

en: Month
ug: ئاي

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Day
ug: كۈن

en: Finished
ug: تاماملاندى
