Views - en to uk translation catalogue (35 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Category
uk: Категорія

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Views
uk: Види

en: URL
uk: URL-адреса

en: Good
uk: Добре

en: Location
uk: Місце розташування

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Normal
uk: Звичайне

en: Sale
uk: Продаж

en: Month
uk: Місяць

en: Phone
uk: Телефон

en: Owner
uk: Власник

en: General
uk: Загальне

en: Day
uk: День

en: Unit
uk: Одиниця

en: Object
uk: Об'єкт

en: Developer
uk: Розробник

en: Finished
uk: Завершено

en: Building
uk: Компіляція

en: Panel
uk: Панель

en: Flat
uk: Плоский

en: Exchange
uk: Курс обміну

en: Lot
uk: Лот

en: Bad
uk: Погана

en: Separated
uk: Розділений

en: Design
uk: Дизайн

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Separate
uk: Окремий

en: House
uk: Хаус

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Room
uk: Кімната

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Excellent
uk: Відмінно
