Views Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Continue
gu: ચાલુ રાખો
