Views Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Continue
kk: Жалғастыру
