Views Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Continue
pt: Continuar

en: Data type
pt: Tipo de dados

en: Rules
pt: Regras

en: Parameters
pt: Parâmetros

en: %plugin: View display is not configured.
pt: %plugin: A exibição de visualização não está configurada.

en: edit view display
pt: editar exibição de visualização

en: <strong>Selected view display:</strong> %selector
pt: <strong>Exibição de visualização selecionada:</strong> %selector
