Views Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Continue
sl: Nadaljuj
