Views Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Continue
ta: தொடர்க
