Views Rules (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Enabled
vi: Bật

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Continue
vi: Tiếp tục

en: Data type
vi: Kiểu dữ liệu

en: Rules
vi: Quy tắc
