Views Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Enabled
ar: مفعل

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Continue
ar: متابعة

en: Data type
ar: نوع البيانات
