Views Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Type
ast: Triba

en: Enabled
ast: Activáu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Continue
ast: Siguir
