Views Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ
