Views Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Continue
bs: Nastavi
