Views Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Continue
ca: Continua

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Variable name
ca: Nom de la variable

en: Rules
ca: Regles

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Variable label
ca: Etiqueta de la variable

en: The variable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique in the current scope.
ca: El nom de la variable ha de contenir només lletres en minúscula, números i guions baixos i ha de ser únic en l'àmbit actual.
