Views Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Enabled
is: Virkt

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Continue
is: Halda áfram

en: Data type
is: Gagnategund

en: Variable name
is: Nafn breytu

en: Rules
is: Reglur
