Views Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Data type
kn: ದತ್ತಾಂಶ ಬಗೆ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು
