Views Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Continue
ml: തുടരുക
