Views Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Enabled
pl: Włączone

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Data type
pl: Typ danych

en: Variable name
pl: Nazwa zmiennej

en: Rules
pl: Reguły

en: Parameters
pl: Parametry

en: Variable label
pl: Etykieta zmiennej

en: The variable name %name is already taken.
pl: Nazwa zmiennej %name jest już zajęta.

en: The machine-readable name %name is already taken.
pl: Nazwa wewnętrzna %name jest już zajęta.
