Views Rules (7.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Continue
si: පෙරට යන්න
