Views Rules (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Continue
da: Fortsæt

en: Data type
da: Datatype

en: Rules
da: Regler

en: Parameters
da: Parametre
