Views Rules (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Continue
hi: जारी रखें

en: Data type
hi: आंकड़ा प्रारूप

en: Rules
hi: नियम
