Views Rules (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Continue
hr: Nastavi

en: Data type
hr: Vrsta podataka

en: Parameters
hr: Parametri
