Views Rules (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: Enabled
id: Aktif

en: Name
id: Nama

en: Continue
id: Lanjutkan

en: Data type
id: Jenis data

en: Variable name
id: Nama variabel
