Views Rules (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Continue
lv: Turpināt
