Views Rules (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Enabled
jv: Urip

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Continue
jv: Lanjutna
