Views Rules (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Continue
km: បន្ត
