Views Rules (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Continue
ku: بەردەوام بە
