Views Rules (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Continue
lt: Tęsti

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Parameters
lt: Parametrai
