Views Rules (7.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Continue
be: Працягнуць

en: Rules
be: Правілы
